Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kto/Čo je soulmate?

november 21, 2020 - 13:23
Určite poznáš pocit, kedy pri nejakom človeku cítiš akési zvláštne prepojenie, ktoré si nevieš vysvetliť. Máš pocit, že sa poznáte večnosť. Čo teda znamená pojem soulmate?

Celý život sa snažíme nájsť svoju chýbajúcu polovičku, no aj napriek tomu to robíme nevedome, intuitívne. Do hľadania spriaznenej duše nevchádzaš s nasadením Kobry 11. Rovnako ani nepredstavuje pátraciu akciu. Skrátka sa riadiš srdcom a emóciami. Tie sú v prípade lásky oveľa hodnotnejšie ako rozum.

Vraví sa, že soulmate je v živote iba jedna. Možno si na ňu už narazila alebo ťa to ešte len čaká. Konkrétny okamih vášho stretnutia ucítiš. Celé tvoje telo bude vysielať signály, s ktorými sa dotyčná osoba okamžite zladí. Takéto splynutie dvoch duší sa od bežných situácii diametrálne odlišuje hlavne v energii, ktorá z neho sála.

210.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Soulmate je ako najlepší priateľ, no zároveň viac. Pozná ťa lepšie než ktokoľvek iný. Mení ťa. V podstate sa pri ňom meníš sama a dobrovoľne, lebo ťa inšpiruje. Soulmate je osoba, s ktorou môžeš zdieľať celý život. Rešpektuje ťa v každom jednom smere, verí v to, že dokážeš čokoľvek si zmyslíš, keď ostatní do teba nevkladajú ani najmenšiu nádej. Bez ohľadu na to, čo sa stane ďalej, takýto človek ti v srdci ostane navždy ako niekto koho si bezhranične milovala.

- - Inzercia - -