Dnes je štvrtok, 06.máj 2021, meniny má: Hermína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hravá Veľká noc

marec 30, 2021 - 14:54
K príchodu jari patrí pečený baránok, farebné kraslice a už tradične aj veľkonočné prekvapenie od spoločnosti Ferrero. Rozveseľte celú rodinu nápaditými čokoládami Kinder v mnohých podobách, či elegantnou edíciou praliniek Raffaello, Ferrero Rocher a Mon Chéri.
Foto: 
Ferrero

Veľkú noc si môžete spestriť veselou edíciou čokolády Kinder v klasickom veľkonočnom balení čokoládových tyčiniek, ako aj v mnohých ďalších originálnych podobách. Figúrku zajačika s prekvapením vnútri nájdete nielen samostatne, ale aj so záhradnou krhličkou alebo spoločne s ďalšími dobrotami Kinder a vedierkom. Nové záhradné vybavenie si užijú aj tí najmenší, keď sa vám budú snažiť pomôcť so starostlivosťou o záhradku. Školákov naopak poteší plechovka plná čokolád Kinder Mix, ktorá v sebe ukrýva aj tabuľku s kriedami, vďaka ktorým si budú môcť natrénovať písanie číslic a písmen.

Roztomilé závesné vajíčko Kinder Surprise sa stane nápaditou súčasťou veľkonočnej výzdoby. Aby nezmizlo hneď pod rukami natešených maškrtných jazýčkov, nadeľte im Kinder Surprise Maxi alebo plató dvoch vajíčok Kinder Joy s mliečnym a kakaovým krémom, dvoma chrumkavými guličkami a hračkou vo vnútri. Na jarnú vlnu naskočili aj cukríky Kinder Schoko-Bons. Táto pochúťka s mäkkým krémovým srdcom a s lieskovými orieškami zaliatymi vrstvou jemnej čokolády zaručene rozžiari oči celej rodine.

Sviatky plné slnka a dobrej nálady si môžete osladiť aj lahodnými pralinkami od Ferrero. Vaše obľúbené Raffaello, Ferrero Rocher a Mon Chéri sa zabývali v papierových chalúpkach, ktoré k vám domov vnesú dotyk jari a poslúžia aj ako štýlová dekorácia. Vďaka Veľkonočnej edícii si môžete pochutiť aj na mini vajíčkach z mliečnej čokolády s lieskovo-orieškovou náplňou Ferrero Noggy.

Tak aká bude vaša tohtoročná veľkonočná nádielka?

- - Inzercia - -